mega888 online register Pobyty s dětmi, dovolená s dětmi - CK Pilné Včelky

29.07.-04.08.2023

Letní pobyt s plaváním

Hotel Peklo

WWW.POBYTYSDETMI.CZ

13.08.-19.08.2023

Plavecký týden se sportem a pohádkou

Vysočina

Opět v naší nabídce pobyt v Hartmanicích. Plavání v teplém (28´C) bazénu 12x5m Program je vhodný pro děti od 6 měsíců do 15 let  

06.10.-08.10.2023

Plavání a hledání skřítka

Hotel Peklo

Pohádkový podzimní víkend v Jizerských horách. Program je vhodný pro děti od 6ti měsíců do 13ti let. Plavání, saunička, programy pro dě

30.06.-05.07.2024

Plavací pobyt s Lenkou Nechodomovou

Hotel Peklo

Plavecký týden v Jizerkách. Plavecký program je připraven pro děti od 6 měsíců do 12 let. Vyhřívaný bazén na 31´C je vhodný pro pla

Rodinný pobyt s Play Wisely

Hotel Bystré

06.04. - 11.04.2014

NEDĚLE - PÁTEK

Užijte si jarní pobyt na Vysočině s Play Wisely® a spoustou dalších aktivit pro děti a rodiče! Tento pobyt je určený pro děti od 4 měsíců do 5ti let. Každý den po-čt Vás čeká lekce Play Wisely® ve skupince. Lekce Play Wisely® jsou balíčkem zábavných aktivit rozvíjejících všestranně Vaše děťátko a současně přináší spoustu nápadů pro rodiče a pomáhá prohloubit Váš vztah s dítětem. Součástí pobytu bude i workshop Play Wisely pro rodiče dětí ve věku 1-3 roky, kde se můžete dozvědět více o nejnovějších věděckých poznatcích o vývoji dítěte, kdy a jaké aktivity nabízet dětem s ohledem na jejich psychomotorický, smyslový a jazykový vývoj.

Program pobytu

Program pro děti již od 4 měsíců
- 4x program PLAY WISELY
- 5x organizované plavání kojenců, batolat a dětí
- BB baby gym
- zpívánky
- padákové hry

Program pro dospělé
- kreativní dílny (malování na trička, hedvábí)
- 2x aqua aerobik

BONUS
ZDARMA - Workshop Play Wisely pro lektory a rodiče (pro týden. pobyt)

Další informace

CENA ZAHRNUJE: (6 dní/5nocí)
- PROGRAM
- 5x ubytování se snídaní ve 2-5 lůžkových pokojích, sprcha, WC, TV
- neomezený vstup do vyhřívaného vnitřního bazénu se slanou vodou
- neomezený vstup do fitness
- celodenní pitný režim – E-spring
- celodenní využití sálu
- Pojištění proti úpadku CK

k dispozici lednička, mikrovlnka, rychlovarná konvice

Služby za příplatek:

- BB Buggy (cvičení s kočárkem)200,- (4x50,-)

- hlídání dětí (60 - 150,-/hod)
- polopenze/plná penze
- masáže, kosmetika
- vířivá vana, sauna
- sportřebovaný materiál v kreativních dílnách

Doporučujeme pojištění pro případ storna pobytu.

Ubytování

Hotel Bystré se nachází v malebném kraji Českomoravské vrchoviny, poblíž města Poličky.

Nekuřácký hotelový komplex propojených budov s 19-ti pokoji má kapacitu 50 lůžek. Hostům je k dispozici příjemná restaurace a útulná vinárna. V letních měsících můžete využít zahradní restauraci v atriu hotelu.

Komplex nově zrekonstruovaných hotelových budov se nachází na náměstíčku ve tvaru podkovy. Při rekonstrukci byly zachovány klenby v pokojích i na chodbách, což celému hotelu dodává romantický nádech. Bylo však také pamatováno na Vaše pohodlí a krytý přístup ke všem službám: masážní salón, kosmetické studio, sauna, posilovna a především krásný bazén s mořskou vodou.

Každý z 18-ti dvou až čtyřlůžkových pokojů Vám poskytne pohodlí, které očekáváte. Hotel dále disponuje jedním apartmánem, který je rovněž útulný a navíc velmi prostorný, vhodný především pro větší rodiny.

Pro ubytované hosty je v každém patře k dispozici mikrovlnka, varná konvice a lednice.

Více informací o pobytu na Vysočině
Užijte si jarní pobyt na Vysočině s Play Wisely® a spoustou dalších aktivit pro děti a rodiče! Tento pobyt je určený pro děti od 4 měsíců do 5ti let. Každý den po-čt Vás čeká lekce Play Wisely® ve skupince maximálně 3-4 dětí s lektorkami Veronikou, Luckou nebo Janou. Lekce Play Wisely® jsou balíčkem zábavných aktivit rozvíjejících všestranně Vaše děťátko a současně přináší spoustu nápadů pro rodiče a pomáhá prohloubit Váš vztah s dítětem. Součástí pobytu bude i workshop Play Wisely pro rodiče dětí ve věku 1-3 roky, kde se můžete dozvědět více o nejnovějších věděckých poznatcích o vývoji dítěte, kdy a jaké aktivity nabízet dětem s ohledem na jejich psychomotorický, smyslový a jazykový vývoj.
Dále Vám v rámci pobytu nabízíme i plavání, cvičení, baby gym, kreativní dílničky, zpívánky a další aktivity čekají na Vaše dětičky. Užijeme si nejednu legraci :) Dospěláci si mohou vyzkoušet různé kreativní techniky, jako je malování na trička nebo enkaustyka a v neposlední řadě si mohou aktivně odpočinou při našich lekcích cvičení nebo neomezeným využitím fitness a bazénu.

Pojeďte si s námi hrát moudře!

Doprava

Praha 190 km, Brno 60 km, Ostrava 190 km, Hradec Králové 85 km

 

Fotogalerie

 

dovolená s dětmi, dovolena s detma, pobyty s dětmi, pobyty s dětma, pobyty pro děti, plavání miminek, relaxační víkendy pro ženy, plavání dětí, pobyty s detmi, pobyty, dovolena, minitabor, minitábor, cestovní kancelář, pilné včelky, pobyty s kojenci, plavani kojencu, lyzarske pobyty pro deti, plavani batolat, cviceni s detmi, cvičení s dětmi, cvičení s kojenci, cvičení s miminky, cvičení s batolátky, cvičení pro ženy s hlídáním, rodinná dovolená, rodiná dovolená, dovolena s miminky, batolátka, plavání ve vaničkách, plavání ve vanach, plavání kojenců, plavani kojenců praha 8, plavani kojencu a batolat praha 8, Plavaní deti praha 8, plavani deti praha