02.03.-08.03.2025
Plavání a lyžování v Pekle o jarních prázdninách (Liberec, Kutná Hora, Kladno, Kolín, Písek atd)
Hotel Peklo
Ideální místo pro rodinnou dovolenou. Lyžařská školička pro děti od 3 let. Sjezdovka hned vedle hotelu. Větší vlek v pěší dostupnosti.
06.05.-11.05.2025
Pohádkový pobyt v Jizerkách
Hotel Peklo
Pobyt pro rodiny s dětmi s programem. Úkolová stezka, kreativní dílna, deskovky, hudební dílna, zpívánky pro děti i dospěláky, bublinkov
29.06.-04.07.2025
Plavací pobyt s Lenkou Nechodomovou
Hotel Peklo
Plavecký týden v Jizerkách. Plavecký program je připraven pro děti od 6 měsíců do 12 let. Vyhřívaný bazén na 31´C je vhodný pro pla
- Rezervace pobytu
- Informace o CK
- Obchodní podmínky
- Pojištění storna - podmínky
- Náš tým
- GDPR
- Doporučujeme
- POJIŠTĚNÍ
Pro Váš klid a větší jistotu doporučujeme pojistit se pro případ nutného STORNA pobytu. Podmínka pojišťovny: nejpozději měsíc před nást ...(více)
- Pro zasílání novinek vložte Váši e-mailovou adresu:
Plavání a lyžování v Pekle
Hotel Peklo
05.03. - 11.03.2023
NEDĚLE - SOBOTA
Ideální místo pro rodinnou dovolenou. Lyžařská školička pro děti od 3 let. Sjezdovka hned vedle hotelu. Větší vlek v pěší dostupnosti. Další lyžařské středisko skvělé pro děti je cca 6km. Organizované plavání pro děti ve vyhřátém bazénu - 31´C, sauničkování, karneval, pohádková stezka.. a další a další zábava. V hotelu jsou 4 krásné a vybavené herničky.Program pobytu
3x organizované plavání2x volné plavání ve vyhrazených hodinách
5x saunička
1x rejdění v maskách
1x sněhulákohraní na sněhu či na suchu
1x ježdík cup
1x závody na lyžích
1x kreativní dílnička
(změna programu v závislosti na počasí vyhrazena)
Doporučujeme pojištění pro případ storna pobytu.
Ubytování
Hotel PEKLO se nachází v chráněné krajinné oblasti Jizerských hor, v nadmořské výšce 700 m.n.m., na polosamotě nad obcí Josefův Důl, v oblasti zvané Peklo. Klidné a zdravé prostředí, krásná okolní příroda, příjemné ubytování a dobrá strava, to vše přispívá ke strávení příjemného a ničím nerušeného pobytu.K dispozici je stylová restaurace s vlastní dětskou hernou, zastřešenou terasou. Pro ubytované hosty jsou tu další tři vybavené dětské herny.Hotel i restaurace jsou nekuřácké.
K dispozici jsou dětské židličky, příbory, mističky a flaštičky, po dohodě lze zajistit vaničky, přebalovací pult, postýlky. V restauraci máme dětské židličky, přebalovací pult, kuchyňku s mikrovlnkou a lednicí.
Doprava
Praha 120 km, Plzeň 214 km, Hradec Králové 100 km, Brno 320 km, Liberec 18km, Tachov 280 km, Louny 180 km,